Zapraszamy po kody do Legimi na lipiec!!!

Data publikacji: 15/07/2020

Od kilku miesięcy Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli umożliwia naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do ebooków udostępnianych przez portal LegimiLegimi to polska wypożyczalnia ebooków, z której nasi Czytelnicy mogą korzystać  za darmo!

Wystarczy na podstawie otrzymanego od nas, unikalnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi (na telefon, tablet).

Kody na miesiąc lipiec rozdajemy (jak co miesiąc)  w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabiej Woli (ul. Warszawska 27). Decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba kodów jest  ograniczona.

Przypominamy:

• 1. Przyjdź do Biblioteki i pobierz kod do Legimi.
  • 2. Załóż konto na stronie: http://www.legimi.pl/mazowieckie , a jeśli masz już konto aktywne – pomiń punkt 2.
  • 3. Na tej samej stronie zaloguj się i wpisz kod.
  • 4. Pobierz na urządzenie bezpłatną aplikację Legimi.
  • 5. Zaloguj się do niej (patrz punkt 1.).
  • 6. Korzystaj do woli!!!