ul. Warszawska 27, 96-321 Żabia Wola, Godziny otwarcia: pon.-pt. 12.00 - 19.00 , sob. 09.00 - 12.00

Nowy projekt w naszej bibliotece!!!!

Data publikacji: 25/08/2020

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w nowym projekcie „Kumam, bo czytam!!!”

Chcesz bawić się z nami?

1. Jeżeli masz status Czytelnika naszej Biblioteki, wystarczy, że przyjdziesz i wyrazisz wolę udziału w projekcie „Kumam, bo czytam!!!”
  2. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Biblioteką, musisz się zapisać.
  3. Wydana zostanie dla Ciebie Karta Wzorowego Czytelnika, na której będziesz zbierał pieczątki, za każdorazową wizytę w Bibliotece, zakończoną wypożyczeniem, co najmniej jednej książki.
  4. Jednemu Uczestnikowi przysługuje jedna Karta Wzorowego Czytelnika.
  5. Po uzbieraniu regulaminowej ilości pieczątek, zostaniesz uhonorowany dyplomem oraz niespodzianką.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Serdecznie  zapraszamy od  1 września 2020 r.

Regulamin “Kumam, bo czytam!!!”

Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.