Graham Masterton – PREMIERA ONLINE – 06 kwietnia, godz.18:00

Data publikacji: 09/04/2021

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Premiera online, naszym gościem będzie Graham Masterton, autor książki „Do ostatniej kropli krwi” (Wydawnictwo Albatros). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, a tłumaczenie konsekutywne zapewni Taida Meredith. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na

Facebook.com/empikcom

. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Na wiejskiej drodze w pobliżu Cork zostaje znaleziony spalony jaguar… ze szczątkami mężczyzny za kierownicą. To Garrett Quinn, sędzia, jeden z ostatnich sprawiedliwych. I były kochanek nadkomisarz Katie Maguire. Właśnie tego dnia miał ogłosić wyrok w sprawie gangstera podejrzanego o wielokrotne zabójstwo. Katie znów będzie miała przeciwko sobie niemal cały miejscowy świat przestępczy. A tymczasem w mieście rozpętało się istne pandemonium: ktoś spycha do rzeki kobietę z dzieckiem, ktoś strzela przed pubem do mężczyzny, ktoś śmiertelnie godzi nożem handlarza narkotyków, ktoś podkłada bombę w laboratorium farmaceutycznym… A na horyzoncie pojawia się groźba wojny gangów, która może za sobą pociągnąć dziesiątki niewinnych ofiar. Katie ma przed sobą mordercze dni. I to w sytuacji, kiedy jest atakowana przez media i poddawana presji przez nowego przełożonego, z którym ma osobiste porachunki.
Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.