Dokończ przysłowie, nie zwlekaj! Miła nagroda na Ciebie czeka...

To hasło, pod jakim odbył się konkurs organizowany przez naszą bibliotekę dnia 8 lipca 2018 roku, podczas trwania Festynu Żabiowolskiego. Jak łatwo się domyślić nagrodami były wspaniałe książki, jednak ku zaskoczeniu i uciesze uczestników, na pierwszych 20 osób czekały dodatkowo pyyyszne lody.

Stoisko biblioteczne oferowało również warsztaty tworzenia zakładek do książek. Chętnych nie brakowało a stworzone przez nich prace cieszyły oko wszystkich zgromadzonych. Dużym zainteresowaniem cieszył się jak zawsze bookcrossing.

Festyn Żabiowolski - galeria

Opublikowano 12-07-2018