"Smocza legenda" na nasze urodziny

W czwartek, 10 maja, odwiedziły nas dzieci z przedszkola "Leśna Kraina", by uczestniczyć w bibliotecznej imprezie urodzinowej..

Aktorzy teatru "Krak - Art" przygotowali spektakl, w którym poprzez współudział i wspólną zabawę dzieci utrwaliły znaczenie uczciwości i szacunku. Spektakl ukazał ważną rolę przyjaźni, wskazując jednocześnie dzieciom potrzebę kierowania się w życiu codziennym zasadami etyki. Inscenizacja przygotowana przez aktorów z krakowskiego teatru przybliżyła dzieciom kulturę związaną z Krakowem, a tym samym z historią naszego kraju.

Po przedstawieniu Halina Krajewska, kierownik naszej biblitoeki, zachęciła dzieci do wysłuchania naszej premierowej historii - "Żabiowolskich Bajań". Wartka akcja i nawiąanie do dziejów naszej gminy bardzo spodobały się naszym najmłodszym.

Smocza Legenda - galeria

Opublikowano 24-05-2018