Mamy Jubileusz!

W bieżącym roku obchodzimy sześćdziesięciolecie naszej działalności! Z tym większą radością zapraszamy na obchody naszej rocznicy!
Opublikowano 27-04-2018

Teatr Maska w Józefinie

W piątek, 13 kwietnia, Szkołę Podstawową im. S. Dziewulskiej w Ojrzanowie oraz Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu odwiedził Teatr "Maska" ze spektaklem edukacyjnym pt.: "Na tropie afery - gdzie się podziały litery?". Organizatorem spotkań była Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli.
Opublikowano 14-04-2018

Wiosenne przewietrzenie na naszych półkach..

Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli właśnie otrzymała duuużą paczkę z zamówionymi nowościami wydawniczymi. Ponad sto publikacji, przeznaczonych dla odbiorców w różnym wieku i o różnych predyspozycjach, z całą pewnością umilą Państwu wiosenne popołudnia. Już niedługo na naszych półkach nastąpi wiosenne przewietrzenie!
Opublikowano 15-03-2018

Byś polubił szał czytania...

We wtorek, 6 marca, dzieci ze Szkoły Podstawowej im. M. Kownackiej w Skułach uczestniczyły w spotkaniu autorskim z Janem Kazimierzem Siwkiem. Spotkanie zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli.
Opublikowano 15-03-2018